| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CKY-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥93.04/square meters >=10 square meters |
Ύφασμα από Ίνες Άνθρακα Αραμιδίου με Υφή Twill Κίτρινο 1500D 200gsm 3K Υφασμένο Υψηλής Αντοχής - Ιδανικό για παπούτσια, τσάντες και βιομηχανικά εξαρτήματα.
Τα υβριδικά υφάσματα υφαίνονται από περισσότερα από δύο είδη διαφορετικών υλικών ινών (ίνες άνθρακα, ίνες αραμιδίου, υαλοΐνες, ίνες βασάλτη και άλλα σύνθετα υλικά), τα οποία παρέχουν εξαιρετική απόδοση στην αντοχή σε κρούση, την ακαμψία και την αντοχή σε εφελκυσμό. Αυτά τα υφάσματα έχουν εκτεταμένες εφαρμογές στη μηχανική αυτοκινήτων, τους μηχανοκίνητους αθλητισμούς, τις μοντέρνες διακοσμήσεις, την κατασκευή αεροσκαφών και τη ναυπηγική.
| Τύπος Προϊόντος | Ύφασμα από Ίνες Άνθρακα Kevlar |
| Υλικό | 3K Κλωστή Άνθρακα + 1500D Kevlar |
| Τύπος Υφάσματος | Twill |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5×6 |
| Πάχος | 0.28mm |
| Πλάτος | 100cm / 150cm |
| Μήκος | 50m / 100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Λεπτομέρειες Συσκευασίας:Συσκευασία σε ρολό σε πλαστικές σακούλες μέσα σε τυπικά χαρτοκιβώτια εξαγωγής ή προσαρμοσμένες λύσεις συσκευασίας.
Χρόνος Παράδοσης:5-7 ημέρες μετά τη λήψη της επιβεβαίωσης παραγγελίας.