| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T220, TCT-3K-T700 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥248.11/square meters 10-49 square meters |
| Τύπος προϊόντος | Ύφασμα από υβριδικές ίνες άνθρακα και Kevlar 3K |
|---|---|
| Υλικό | 100% Ίνες Άνθρακα |
| Τύπος Υφάσματος | Απλή/Twill |
| Στημόνι/Υφάδι (10mm) | 5×5 |
| Πάχος | 0.25mm |
| Πλάτος | 50cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |