| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CKY-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥127.16/square meters >=10 square meters |
Χρωματισμένο ύφασμα από ανθρακονήματα με μοτίβο Twill για βιομηχανικές εφαρμογές, όπως παπούτσια, τσάντες και διάφορες χρήσεις παραγωγής.
Τα υβριδικά υφάσματα υφίστανται χρησιμοποιώντας πολλαπλά υλικά ινών, συμπεριλαμβανομένης της ινής άνθρακα, της ινής αραμίδας, της ινής γυαλιού και της ινής βασάλτη.Αυτά τα σύνθετα υλικά προσφέρουν εξαιρετικές επιδόσεις στην αντοχή στην πρόσκρουση., ακαμψία και αντοχή σε έλξη, καθιστώντας τους ιδανικούς για τη μηχανική αυτοκινήτων, τα μηχανοκίνητα σπορ, τη μόδα, την κατασκευή αεροσκαφών και την ναυπηγική.
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από υφαντικές ίνες |
|---|---|
| Υλικό | 3K Carbon Tow + 1500D Kevlar |
| Τύπος υφάσματος | Τύφλα |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5×6 |
| Δάχος | 0.28mm |
| Διάμετρο | 100cm / 150cm |
| Διάρκεια | 50 μέτρα / 100 μέτρα |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Είμαστε ένας ολοκληρωμένος κατασκευαστής που ειδικεύεται σε υφάσματα από ανθρακονήματα, σωλήνες από ανθρακονήματα, πλάκες από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα, υφάσματα από αραμίδη ίνες, υφάσματα από βασάλτη ίνες,Υφάσματα από γυάλινες ίνες, και υφάσματα επικάλυψης.
Διατηρούμε πολλαπλά δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για χρωματιστά υφάσματα από ανθρακονήματα, γυαλιστερά υφάσματα από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα και σύνθετα υφάσματα από ανθρακονήματα, που εκδίδονται από το Κρατικό Γραφείο Διανοητικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Υφάσματα από ίνες άνθρακαΟι υφαντικές μας ίνες έχουν υψηλή σχέση αντοχής προς βάρος και δυσκαμψίας προς βάρος.εξαιρετική θερμική και ηλεκτρική αγωγιμότηταΌταν σχεδιάζονται σωστά, τα υφάσματα από υφάσματα άνθρακα μπορούν να επιτύχουν αντοχή και δυσκαμψία σε επίπεδο μετάλλου με σημαντική εξοικονόμηση βάρους.Τα υφάσματα αυτά είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητίνης, συμπεριλαμβανομένων των εποξικών., πολυεστέρα και ρητίνες βινυλοεστέρων.
Πληροφορίες συσκευασίας:Τα προϊόντα συσκευάζονται σε κυλίνδρους χρησιμοποιώντας τυποποιημένα κουτιά εξαγωγής ή προσαρμοσμένη συσκευασία.
Χρόνος παράδοσης:5-7 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαίωσης παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία αιολικής ενέργειας, την ναυπηγική βιομηχανία, τον αθλητικό εξοπλισμό, τις μεταφορές, τις ιατρικές συσκευές, τα κλωστοϋφαντουργικά μηχανήματα, τα βιομηχανικά μηχανήματα, τα μουσικάφωτογραφικό εξοπλισμό, και την κατασκευαστική βιομηχανία.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α: Τα δείγματα απαιτούν 3-5 ημέρες, η μαζική παραγωγή διαρκεί 1-2 εβδομάδες για παραγγελίες πάνω από την κανονική ποσότητα.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α: Συνήθως αποστέλλουμε μέσω DHL, UPS, FedEx ή TNT, φτάνουν σε 3-5 ημέρες.
Ε. Πώς προχωράμε με μια παραγγελία;
Α: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παρέχουμε προσφορά με βάση τις ανάγκες σας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση. Τέταρτο, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου σε χαρτόνι;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο.
Ε6: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: Πληρωμή ≤ 10.000 δολάρια ΗΠΑ: 100% προκαταβολικά. Πληρωμή ≥ 10.000 δολάρια ΗΠΑ: 30% T/T προκαταβολικά, υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Αν έχετε επιπλέον ερωτήσεις, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.