| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CKY-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥93.04/square meters >=10 square meters |
Twill Stili Sarı 1500D 200gm Karbon Aramid Fiber Kumaş 3K Yüksek Güçlü Dokuma - Ayakkabılar, çantalar ve endüstriyel bileşenler için idealdir.
Hibrit kumaşlar iki farklı fiber malzemesinden (karbon fiber, aramid fiber, cam fiber, bazalt fiber ve diğer kompozit malzemeler) dokunur.çarpma dayanıklılığında mükemmel performans sağlayanBu kumaşların otomotiv mühendisliği, motor sporları, moda dekorasyonları, uçak inşaatı ve gemi yapımında geniş uygulamaları vardır.
| Ürün Türü | Karbon Kevlar Fiber Kumaş |
| Malzeme | 3K Karbon Çekici + 1500D Kevlar |
| Kumaş Türü | Twil |
| Warp/Weft (10mm) | 5×6 |
| Kalınlığı | 0.28mm |
| Genişliği | 100cm / 150cm |
| Uzunluk | 50 m / 100 m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |
Paketleme Ayrıntıları:Standart ihracat kartonları içindeki plastik torbalarda veya özel ambalaj çözümlerinde yuvarlanmış ambalaj.
Teslimat süresi:Sipariş onayını aldıktan 5-7 gün sonra.