| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CKY-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥96.49-151.62/square meters |
| Ürün Türü: | Karbon Kevlar Fiber Kumaş |
| Malzeme: | 3K Karbon Çekici + 1500D Kevlar |
| Kumaş Türü: | Twil |
| Warp/Weft (10mm): | 5*6 |
| Kalınlığı: | 0.28mm |
| Genişliği: | 100cm / 150cm |
| Uzunluk: | 50 m / 100 m |
| Teslimat: | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |
| Avantajları: | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saatlik hizmet sağlamak |