| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥68.92-89.60/square meters |
Τύπος από ανθρακονήματα 3K με υφασμένο μοτίβο, συμβατό με αυτοκίνητα, παπούτσια, τσάντες, κουβέρτες και εφαρμογές felt. Διατίθεται σε βάρη 200g, 220g και 240g.
Η ίνα άνθρακα είναι ένα βασικό συστατικό στα προηγμένα σύνθετα υλικά, συνδυάζοντας υψηλή αντοχή, υψηλή δυσκαμψία, εξαιρετικά ελαφρύ βάρος, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες/καύσιμα/έλαια,ιδιότητες κατά της διάβρωσης, και χαμηλής πυκνότητας για να δημιουργηθούν ανώτερα σύνθετα υλικά.
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος | 2*2 Καθαρό/Twill |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5*5 |
| Δάχος | 0.25mm |
| Διάμετρο | 100cm/150cm |
| Διάρκεια | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Είμαστε ένας ολοκληρωμένος κατασκευαστής που παράγει υφάσματα από ανθρακονήματα, σωλήνες από ανθρακονήματα, πλάκες από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα, υφάσματα από αραμίδα, υφάσματα από βασάλτιο, υφάσματα από γυαλί,και υφάσματα επικάλυψης.
Διατηρούμε πολλαπλά δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για χρωματιστά υφάσματα από ανθρακονήματα, γυαλιστερά υφάσματα από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα και σύνθετα υφάσματα από ανθρακονήματα, που εκδίδονται από το Κρατικό Γραφείο Διανοητικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Τα υφάσματα από ανθρακονήματα κατασκευάζονται από ανθρακονήματα με τη χρήση μονοκατευθυνόμενων υφασμάτων, απλών υφασμάτων ή στυλ υφασμάτων.Οι ίνες άνθρακα μας έχουν υψηλή σχέση αντοχής προς βάρος και δυσκαμψίας προς βάροςΌταν σχεδιάζεται σωστά, μπορεί να έχει υψηλή θερμική και ηλεκτρική αγωγιμότητα και εξαιρετική αντοχή στην κόπωση.Τα σύνθετα υφάσματα άνθρακα μπορούν να επιτύχουν την αντοχή και την ακαμψία των μετάλλων, παρέχοντας παράλληλα σημαντική εξοικονόμηση βάρουςΤα υφάσματα άνθρακα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητίνης, συμπεριλαμβανομένων των ρητινών εποξίου, πολυεστέρα και βινυλοεστέρα.
Πληροφορίες συσκευασίας:
Λεπτομέρειες παράδοσης:7 ημέρες μετά την παραλαβή της παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στη βιομηχανία αιολικής ενέργειας, τη ναυπηγική βιομηχανία, την αθλητική βιομηχανία, τη βιομηχανία μεταφορών, την ιατρική συσκευή και τη βιομηχανία οργάνων,βιομηχανία κλωστοϋφαντουργικών μηχανών, βιομηχανία βιομηχανικών μηχανών, βιομηχανία μουσικού εξοπλισμού, βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και βιομηχανία κτιρίων.