| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 20 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥74.44/square meters >=20 square meters |
| Τύπος προϊόντος: | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
| Υλικό: | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος: | 2*2 Καθαρό/Twill |
| Δείκτης δίνης/πλέγματος (10 mm): | 5*5 |
| Δάχος: | 0.25mm |
| Διάμετρο: | 100cm/150cm |
| Μέγεθος: | 50m/100m |
| Παράδοση: | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Απευθείας τιμή από τον κατασκευαστή, εξαιρετική διασφάλιση ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση πελατών |