| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T240, TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥103.38-137.84/square meters |
Στερεά υλικά Τύπος T300 3K Υφάσματα από ανθρακονήματα υφασμένα από απλό ύφασμα Twill που χρησιμοποιείται για εξαρτήματα αυτοκινήτων, παπούτσια, τσάντες, κουβέρτες και βιομηχανικές εφαρμογές
Η ανθρακική ίνα είναι ένα βασικό συστατικό στα προηγμένα σύνθετα υλικά. Συνδυάζει υψηλή αντοχή, υψηλή δυσκαμψία, εξαιρετικά ελαφρύ βάρος, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες / καύσιμα / έλαια,ιδιότητες κατά της διάβρωσης, και χαμηλής πυκνότητας για να δημιουργηθεί ένα ανώτερο σύνθετο υλικό.
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος | 2*2 Τύβλος |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5*5 |
| Δάχος | 0.30mm |
| Διάμετρο | 100cm/150cm |
| Διάρκεια | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Εξαιρετική ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση. |
Είμαστε μια ολοκληρωμένη εταιρεία που παράγει υφάσματα από ανθρακονήματα, σωλήνες από ανθρακονήματα, πλάκες από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα, υφάσματα από αραμίδα, υφάσματα από βασάλτη, υφάσματα από γυαλί,Υφάσματα επικάλυψης, και περισσότερα.
Έχουμε πολλά δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για τα πολύχρωμα υφάσματα από ανθρακονήματα, τα λαμπερά υφάσματα από ανθρακονήματα, το δέρμα από ανθρακονήματα και τα σύνθετα υφάσματα από ανθρακονήματα, που εκδόθηκαν από το Κρατικό Γραφείο Διανοητικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Τα υφάσματα από ανθρακονήματα είναι κατασκευασμένα από ανθρακονήματα υφασμένα σε μονόδρομο, απλό ύφασμα, ή στυλ υφασμού.θερμική και ηλεκτρική αγωγιμότηταΌταν σχεδιάζονται σωστά, τα υφάσματα από υφάσματα άνθρακα μπορούν να επιτύχουν την αντοχή και την ακαμψία των μετάλλων με σημαντική εξοικονόμηση βάρους.Τα υφάσματα άνθρακα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητίνης, συμπεριλαμβανομένων των εποξικών, πολυεστέρα και ρητίνες βινυλοεστέρων.
Πληροφορίες συσκευασίας:
Λεπτομέρειες παράδοσης: 7 ημέρες μετά την παραλαβή της παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στη βιομηχανία αιολικής ενέργειας, τη ναυπηγική βιομηχανία, την αθλητική βιομηχανία, τη βιομηχανία μεταφορών, την ιατρική συσκευή και τη βιομηχανία οργάνων,βιομηχανία κλωστοϋφαντουργικών μηχανών, βιομηχανία βιομηχανικών μηχανών, βιομηχανία μουσικού εξοπλισμού, βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και βιομηχανία κτιρίων.