| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥68.92-89.60/square meters |
Bag Hexagon Stijl 3K Koolstofvezel Stof met geweven twill patroon, compatibel met auto's, schoenen, tassen, dekens en vilten toepassingen. Verkrijgbaar in 200g, 220g en 240g gewichten.
Koolstofvezel is een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen, dat hoge sterkte, hoge stijfheid, extreem laag gewicht, weerstand tegen hoge temperaturen/brandstoffen/oliën, anticorrosieve eigenschappen en een lage dichtheid combineert om superieure composietmaterialen te creëren.
| Producttype | 3k koolstofvezel stof |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Stoftype | 2*2 Plain/Twill |
| Ketting/Inslag (10mm) | 5*5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100cm/150cm |
| Lengte | 50m/100m |
| Levering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
Wij zijn een uitgebreide fabrikant die koolstofvezelstoffen, koolstofvezelbuizen, koolstofvezelplaten, koolstofvezelleer, aramidevezelstoffen, basaltvezelstoffen, glasvezelstoffen en coatingstoffen produceert.
We bezitten meerdere patenten voor Kleurrijke Koolstofvezel Stof, Glitter Koolstofvezel Stof, Koolstofvezel Leer en Koolstofvezel Composieten, uitgegeven door het State Intellectual Property Office van China.
Koolstofvezel Stof wordt vervaardigd uit koolstofvezel met geweven unidirectionele, platte weving of twill weefstijlen. Onze koolstofvezels kenmerken zich door hoge sterkte-gewichts- en stijfheid-gewichtsverhoudingen, thermische en elektrische geleidbaarheid, en uitstekende vermoeiingsweerstand. Mits correct ontworpen, kunnen koolstofvezelcomposieten de sterkte en stijfheid van metalen bereiken, terwijl ze aanzienlijke gewichtsbesparingen bieden. Koolstofvezelstoffen zijn compatibel met diverse harsystemen, waaronder epoxy-, polyester- en vinyl-esterharsen.
Verpakkingsdetails:
Leveringsdetails: 7 dagen na ontvangst van de bestelling
Onze composieten en producten worden veelvuldig toegepast in de windenergie-industrie, scheepsbouw, sportindustrie, transportindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie, textielmachinesindustrie, industriële machinesindustrie, muziekinstrumentenindustrie, fotografische apparatuurindustrie en de bouwsector.