| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T220, TCT-3K-T220 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥223.30/square meters 10-49 square meters |
| Τύπος προϊόντος | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος | Καθαρό/Twill |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5*5 |
| Δάχος | 0.25mm |
| Διάμετρο | 50cm/150cm |
| Διάρκεια | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |