| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥68.92-89.60/square meters |
Tkanina z włókna węglowego Hexagon Style 3K z diagonalnym splotem, kompatybilna z samochodami, butami, torbami, kocami i zastosowaniami filcowymi. Dostępna w wagach 200g, 220g i 240g.
Włókno węglowe jest kluczowym składnikiem zaawansowanych materiałów kompozytowych, łączącym wysoką wytrzymałość, wysoką sztywność, ekstremalnie niską wagę, odporność na wysokie temperatury/paliwa/oleje, właściwości antykorozyjne i niską gęstość, aby tworzyć doskonałe materiały kompozytowe.
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3k |
|---|---|
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny | 2*2 Płótno/Diagonalny |
| Osnowa/Wątek (10mm) | 5*5 |
| Grubość | 0.25mm |
| Szerokość | 100cm/150cm |
| Długość | 50m/100m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
Jesteśmy kompleksowym producentem produkującym tkaniny z włókna węglowego, rury z włókna węglowego, płyty z włókna węglowego, skórę z włókna węglowego, tkaniny z włókna aramidowego, tkaniny z włókna bazaltowego, tkaniny z włókna szklanego i tkaniny powlekane.
Posiadamy wiele patentów na kolorowe tkaniny z włókna węglowego, tkaniny z włókna węglowego z brokatem, skórę z włókna węglowego i kompozyty z włókna węglowego, wydanych przez Państwowe Biuro Własności Intelektualnej Chin.
Tkanina z włókna węglowego jest produkowana z włókna węglowego przy użyciu splotu jednokierunkowego, płóciennego lub diagonalnego. Nasze włókna węglowe charakteryzują się wysokim stosunkiem wytrzymałości do masy i sztywności do masy, przewodnością cieplną i elektryczną oraz doskonałą odpornością na zmęczenie. Przy odpowiednim zaprojektowaniu kompozyty z tkaniny węglowej mogą osiągnąć wytrzymałość i sztywność metali, zapewniając jednocześnie znaczące oszczędności wagi. Tkaniny węglowe są kompatybilne z różnymi systemami żywic, w tym z żywicami epoksydowymi, poliestrowymi i winyloestrowymi.
Szczegóły pakowania:
Szczegóły dostawy: 7 dni po otrzymaniu zamówienia
Nasze kompozyty i produkty są szeroko stosowane w przemyśle energetyki wiatrowej, przemyśle stoczniowym, przemyśle sportowym, przemyśle transportowym, przemyśle aparatury i instrumentów medycznych, przemyśle maszyn włókienniczych, przemyśle maszyn przemysłowych, przemyśle sprzętu muzycznego, przemyśle sprzętu fotograficznego i przemyśle budowlanym.