| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥48.25-75.81/square meters |
Πάχος 0.25mm αδιάβροχο twill ανθρακόνημα 3K υφαντό ύφασμα για εξαρτήματα αυτοκινήτων, τσάντες αυτοκινήτων, παπούτσια, τσόχα κουβέρτας και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Το ανθρακόνημα είναι ένα βασικό συστατικό σε προηγμένα σύνθετα υλικά. Συνδυάζει υψηλή αντοχή, υψηλή ακαμψία, εξαιρετικά χαμηλό βάρος, αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες/καύσιμα/λάδια, αντιδιαβρωτικές ιδιότητες και χαμηλή πυκνότητα για τη δημιουργία ενός ανώτερου σύνθετου υλικού.
| Τύπος Προϊόντος | Ύφασμα Ανθρακονήματος 3K |
|---|---|
| Υλικό | 100% Ανθρακόνημα |
| Τύπος Υφάσματος | 2×2 Απλό/Twill |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5×5 |
| Πάχος | 0.25mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Διαθέτουμε πολλαπλά διπλώματα ευρεσιτεχνίας για πολύχρωμο ύφασμα ανθρακονήματος, ύφασμα ανθρακονήματος με γκλίτερ, δέρμα ανθρακονήματος και σύνθετα υλικά ανθρακονήματος, που εκδόθηκαν από το Κρατικό Γραφείο Πνευματικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Το ύφασμα ανθρακονήματος κατασκευάζεται από ανθρακόνημα χρησιμοποιώντας υφαντές μονοκατευθυντικές, απλές ή twill υφαντικές τεχνικές. Οι ίνες άνθρακα μας χαρακτηρίζονται από υψηλούς λόγους αντοχής προς βάρος και ακαμψίας προς βάρος, θερμική και ηλεκτρική αγωγιμότητα και εξαιρετική αντοχή στην κόπωση. Όταν μηχανικά σχεδιαστούν σωστά, τα σύνθετα υλικά υφάσματος άνθρακα μπορούν να επιτύχουν την αντοχή και την ακαμψία των μετάλλων, παρέχοντας παράλληλα σημαντική εξοικονόμηση βάρους. Τα υφάσματα άνθρακα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητινών, συμπεριλαμβανομένων των εποξειδικών, πολυεστερικών και βινυλεστέρων ρητινών.
Λεπτομέρειες Συσκευασίας:
Λεπτομέρεια Παράδοσης: 7 ημέρες μετά τη λήψη της παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στην βιομηχανία αιολικής ενέργειας, στην ναυπηγική βιομηχανία, στην αθλητική βιομηχανία, στην βιομηχανία μεταφορών, στην βιομηχανία ιατρικών συσκευών και οργάνων, στην βιομηχανία μηχανών κλωστοϋφαντουργίας, στην βιομηχανία βιομηχανικών μηχανών, στην βιομηχανία μουσικών οργάνων, στην βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και στην οικοδομική βιομηχανία.