| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200, TCT-3K-P200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥103.38-124.06/square meters |
Αντιστατικό Ύφασμα Ανθρακονήματος 3K 200gsm Υφαντό Πρώτης Ύλης Υψηλής Αντοχής Αδιάβροχη Εφαρμογή για Παπούτσια Τσάντες Αυτοκινήτου
Οι ίνες άνθρακα είναι ένα βασικό συστατικό στα προηγμένα σύνθετα υλικά. Ο συνδυασμός υψηλής αντοχής, υψηλής ακαμψίας, εξαιρετικά χαμηλού βάρους, ανεπηρέαστου από υψηλή θερμοκρασία/καύσιμα/λάδια, αντιδιαβρωτικό και χαμηλής πυκνότητας δημιουργεί ένα προϊόν που είναι ένα ανώτερο σύνθετο υλικό.
| Τύπος Προϊόντος: | Ύφασμα ανθρακονήματος 3k |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος Υφάσματος: | 2*2 Απλή/Διαγώνια ύφανση |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm): | 5*5 |
| Πάχος: | 0.25mm |
| Πλάτος: | 100cm/150cm |
| Μήκος: | 50m/100m |
| Παράδοση: | 7~10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Είμαστε μια ολοκληρωμένη εταιρεία που ειδικεύεται σε υφάσματα ανθρακονήματος, σωλήνες ανθρακονήματος, πλάκες ανθρακονήματος, δέρμα ανθρακονήματος, υφάσματα αραμιδίου, υφάσματα βασάλτη, υφάσματα υαλονημάτων και υφάσματα επίστρωσης.
Διαθέτουμε πολλαπλές πατέντες για πολύχρωμο ύφασμα ανθρακονήματος, ύφασμα ανθρακονήματος με γκλίτερ, δέρμα ανθρακονήματος και σύνθετα υλικά ανθρακονήματος, που έχουν εκδοθεί από το Κρατικό Γραφείο Πνευματικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Το ύφασμα ανθρακονήματος κατασκευάζεται από ίνες άνθρακα με μονόδρομη, απλή ή διαγώνια ύφανση. Οι ίνες άνθρακα που χρησιμοποιούμε περιέχουν υψηλούς λόγους αντοχής προς βάρος και ακαμψίας προς βάρος, τα υφάσματα άνθρακα είναι θερμικά και ηλεκτρικά αγώγιμα και παρουσιάζουν εξαιρετική αντοχή στην κόπωση. Όταν μηχανικά σχεδιαστούν σωστά, τα σύνθετα υλικά υφασμάτων άνθρακα μπορούν να επιτύχουν την αντοχή και την ακαμψία των μετάλλων με σημαντική εξοικονόμηση βάρους. Τα υφάσματα άνθρακα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητινών, συμπεριλαμβανομένων των ρητινών εποξειδικής, πολυεστερικής και βινυλεστέρας.
Λεπτομέρειες Συσκευασίας:
Λεπτομέρειες Παράδοσης: 7 ημέρες μετά τη λήψη της παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στην βιομηχανία αιολικής ενέργειας, στην ναυπηγική βιομηχανία, στην αθλητική βιομηχανία, στην βιομηχανία μεταφορών, στην βιομηχανία ιατρικών συσκευών και οργάνων, στην βιομηχανία κλωστομηχανών, στην βιομηχανία βιομηχανικών μηχανημάτων, στην βιομηχανία μουσικών οργάνων, στην βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και στην βιομηχανία κατασκευών.