| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200, TCT-3K-P200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥103.38-124.06/square meters |
Antystatyczna tkanina z włókien węglowych 3K 200 gm Tkaniny surowiec wysokiej wytrzymałości wodoodporne zastosowanie do torebki z butami z filców samochodowych
Włókna węglowe są kluczowym składnikiem zaawansowanych materiałów kompozytowych.antykorozyjne, a niska gęstość tworzy produkt, który jest lepszym materiałem kompozytowym.
| Rodzaj produktu: | Tkanina z włókien węglowych 3k |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny: | 2*2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm): | 5*5 |
| Gęstość: | 0.25mm |
| Szerokość: | 100 cm/150 cm |
| Długość: | 50 m/100 m |
| Dostawa: | 7 ~ 10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
Jesteśmy kompleksową firmą specjalizującą się w tkaninach z włókien węglowych, rurkach z włókien węglowych, płytkach z włókien węglowych, skórze z włókien węglowych, tkaninach z włókien aramidowych, tkaninach z włókien bazaltowych, tkaninach z włókien szklanych,i tkanin powleczonych.
Posiadamy wiele patentów na kolorowe tkaniny z włókien węglowych, błyszczące tkaniny z włókien węglowych, skórę z włókien węglowych i kompozyty z włókien węglowych, wydane przez państwowe biuro własności intelektualnej w Chinach.
Tkanina z włókien węglowych jest wykonana z włókien węglowych w stylu jednokierunkowego, prostokątowego lub twillowego.tkaniny węglowe są przewodzące cieplnie i elektrycznie i wykazują doskonałą odporność na zmęczenieWłaściwie zaprojektowane kompozyty z tkaniny węglowej mogą osiągnąć wytrzymałość i sztywność metali przy znacznym oszczędności wagi.Tkaniny węglowe są kompatybilne z różnymi systemami żywicy, w tym epoksydowymi, żywic poliestrowych i winyloesterowych.
Szczegóły dotyczące opakowania:
Szczegóły dostawy:7 dni od otrzymania zamówienia
Nasze kompozyty i produkty są szeroko stosowane w przemyśle energetycznym wiatrowym, przemysłu stoczniowym, branży sportowej, przemyśle transportowym, przemyśle aparatur medycznych i instrumentów,przemysł maszyn tekstylnych, przemysł maszyn przemysłowych, przemysł urządzeń muzycznych, przemysł urządzeń fotograficznych i przemysł budowlany.