| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥80.64/square meters >=10 square meters |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικά μέτρα ανά Ημέρα |
| Τύπος προϊόντος | Ύφασμα ανθρακονήματος 3k |
|---|---|
| Υλικό | 100% ανθρακονήτης |
| Τύπος υφάσματος | 2×2 απλή/διαγώνια ύφανση |
| Υφάδι/Στήμονας (10mm) | 5×5 |
| Πάχος | 0,25mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Εξασφάλιση άριστης ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |