| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥80.64/square meters >=10 square meters |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 Vierkante Meter/Vierkante Meters per Dag |
| Productsoort | weefsel van koolstofvezels van 3k |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | 2x2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5x5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |