| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥80.64/square meters >=10 square meters |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 metrów kwadratowych/meter kwadratowy dziennie |
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3k |
|---|---|
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Rodzaj tkaniny | 2x2 płótno/splot skośny |
| Osnowa/Wątek (10 mm) | 5x5 |
| Grubość | 0,25 mm |
| Szerokość | 100 cm/150 cm |
| Długość | 50 m/100 m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety | Zapewniamy doskonałą jakość, terminową dostawę, całodobową obsługę |