| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥80.64/square meters >=10 square meters |
| Tedarik Yeteneği: | Günde 1000 metrekare/metrekare |
| Ürün Tipi | 3k karbon fiber kumaş |
|---|---|
| Malzeme | 100% karbon fiber |
| Kumaş Tipi | 2x2 Düz/Twill |
| Çözgü/Argaç (10mm) | 5x5 |
| Kalınlık | 0.25mm |
| Genişlik | 100cm/150cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantajlar | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlayın |