| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥86.84/square meters 10-99 square meters |
Ύφασμα Υβριδικό Άνθρακα Υψηλής Γυαλάδας 200gsm με Ύφανση H W Σχέδιο Λεπτό, κατάλληλο για τσάντες, κουβέρτες, επενδύσεις και εξωτερικές εφαρμογές.
Τα Υβριδικά Υφάσματα υφαίνονται χρησιμοποιώντας περισσότερα από δύο είδη διαφορετικών υλικών ινών (ίνες άνθρακα, ίνες αραμιδίου, υαλοΐνες, ίνες βασάλτη και άλλα σύνθετα υλικά), τα οποία παρέχουν εξαιρετική απόδοση στην αντοχή σε κρούση, την ακαμψία και την αντοχή σε εφελκυσμό. Τα Υβριδικά Υφάσματα έχουν εκτεταμένες εφαρμογές στη μηχανική αυτοκινήτων, τους μηχανοκίνητους αθλητισμούς, τις μοντέρνες διακοσμήσεις, την κατασκευή αεροσκαφών και τη ναυπηγική.
| Τύπος Προϊόντος | Ύφασμα ινών άνθρακα |
|---|---|
| Υλικό | 3K νήμα άνθρακα + 1500D |
| Τύπος Υφάσματος | Λεπτό/Διαγώνιο |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5.5*5.5 |
| Πάχος | 0.28mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα | Εξασφάλιση εξαιρετικής ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |
Η Yixing T-carbon Fiber Material Technology Co., Ltd ενσωματώνει την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή προηγμένων σύνθετων υλικών και παρέχει επαγγελματικά υφάσματα από ίνες άνθρακα, αραμιδίου, γυαλιού, προεμποτισμένα υλικά και σύνθετα προϊόντα. Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στη βιομηχανία αιολικής ενέργειας, τη ναυπηγική βιομηχανία, τη βιομηχανία αθλητικών ειδών, τη βιομηχανία μεταφορών, τη βιομηχανία ιατρικών συσκευών και οργάνων, τη βιομηχανία κλωστοϋφαντουργικών μηχανημάτων, τη βιομηχανία βιομηχανικών μηχανημάτων, τη βιομηχανία μουσικών οργάνων, τη βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και τη βιομηχανία κατασκευών.
Η T-CARBON τηρεί τη φιλοσοφία διαχείρισης "ανθρωποκεντρική, εξερεύνηση και καινοτομία, παραγωγή σταθερά υψηλής ποιότητας προϊόντων για τους πελάτες". Καλωσορίζουμε θερμά και ειλικρινά τη συνεργασία και την καθοδήγηση για να αναπτυχθούμε μαζί για το λαμπρό μας μέλλον.
ΤΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΕΥΡΕΩΣ ΣΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΑΙΟΛΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ, ΤΗ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ, ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ.
Εάν έχετε άλλη ερώτηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
Αριθμός τηλεφώνου/Wechat: +86 15295407227
Whatsapp: +86 13921325918
Email: annie@ttcarbon.com