| Merknaam: | T-carbon |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥86.84/square meters 10-99 square meters |
Hoogglanzend 200 gram koolstofhybride vezelstof HW Weave Plain Pattern geschikt voor zakken, dekens, voering en buitentoepassingen.
Hybride stoffen worden geweven met meer dan twee soorten verschillende vezels (koolstofvezel, aramidevezel, glasvezel, basaltvezel en andere composietmaterialen),die een uitstekende slagsterkte biedenHybride stoffen hebben uitgebreide toepassingen in de automotive engineering, motorsport, modieuze decoratie, vliegtuigbouw en scheepsbouw.
| Productsoort | Stoffen van koolstofvezels |
|---|---|
| Materiaal | 3K koolstof sleep + 1500D |
| Tipe stof | Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5.5 maal 5.5 |
| Dikte | 0.28mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordeel | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology Co., Ltd integreert onderzoek, ontwikkeling en productie van geavanceerde composieten en levert professioneel koolstof-, aramide-, glasvezelstof,Prepreg- en composietproductenOnze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergie-industrie, scheepsbouwindustrie, sportindustrie, transportindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie,textielindustrie, industriële machine-industrie, industrie van muziekuitrusting, industrie van fotografische apparatuur en bouwindustrie.
T-CARBON houdt zich aan de managementfilosofie van "mensengerichte, verkenning en innovatie, het produceren van constante producten van hoge kwaliteit voor klanten".We verwelkomen hartelijk de samenwerking en leiding om samen te ontwikkelen voor onze heldere toekomst..
Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergie-industrie, de scheepsbouw-industrie, de sportindustrie, de vervoersindustrie, de medische apparatuur- en instrumentindustrie,De textielindustrie, DE INDUSTRIE VAN INDUSTRIEELLE MACHINERIEEN, DE INDUSTRIE VAN MUZIEKEN, DE INDUSTRIE VAN FOTOGRAFIEEN en DE Bouwindustrie.
Als u nog meer vragen heeft, kunt u contact met ons opnemen:
Telefoon/Wechat nummer: +86 15295407227
Whatsapp: +86 13921325918
Email: annie@ttcarbon.com