| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 20 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥74.44/square meters >=20 square meters |
| Product Type: | 3k koolstofvezel stof |
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Stoftype: | 2*2 Plain/Twill |
| Ketting/Schering (10mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0.25mm |
| Breedte: | 100cm/150cm |
| Lengte: | 50m/100m |
| Levering: | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen: | Fabrieksdirecte prijzen, uitstekende kwaliteitsborging, tijdige levering, 24-uurs klantenservice |