| Ονομασία μάρκας: | T-Carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-JCA-A |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥105.45/square meters 10-99 square meters |
| Όνομα προϊόντος | Ύφασμα από ανθρακονήματα / αραμιδίου |
|---|---|
| Στυλ | TCT-JCA-A |
| Πλέξη | Ζακάρ |
| Βάρος | 200g |
| Πάχος | 0.28mm |
| Πλάτος | 50~150cm |
| Παράδοση | 7~10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Εξασφάλιση άριστης ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |