| Marka Adı: | T-Carbon |
| Model Numarası: | TCT-JCA-A |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥105.45/square meters 10-99 square meters |
| Ürün Adı | Karbon / Aramid Fiber Kumaş |
|---|---|
| Stil | TCT-JCA-A |
| Dokuma | Jakarlı |
| Ağırlık | 200g |
| Kalınlık | 0.28mm |
| Genişlik | 50~150cm |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7~10 gün |
| Avantajlar | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlayın |