| Nazwa marki: | T-Carbon |
| Numer modelu: | TCT-JCA-A |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥105.45/square meters 10-99 square meters |
| Nazwa produktu | Tkanina z włókna węglowego / aramidowego |
|---|---|
| Styl | TCT-JCA-A |
| Splot | Żakardowy |
| Waga | 200g |
| Grubość | 0,28 mm |
| Szerokość | 50~150 cm |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety | Zapewniamy doskonałą jakość, terminową dostawę, całodobową obsługę |