| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T220, TCT-3K-T700 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥248.11/square meters 10-49 square meters |
| Productsoort | 3K koolstof Kevlar hybride vezelstof |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5x5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 50 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |