| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CKY-T200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥96.49-151.62/square meters |
| Productsoort: | Stoffen van koolstofkevlar |
| Materiaal: | 3K Carbon Tow + 1500D Kevlar |
| Stoffen: | Twil |
| Warp/Weft (10 mm): | 5*6 |
| Dikte: | 0.28mm |
| Breedte: | 100 cm / 150 cm |
| Lange: | 50m / 100m |
| Levering: | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen: | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |