| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-12K |
| MOQ: | 5 kilogram |
| Prijs: | CN¥186.08/kilograms 5-9 kilograms |
Niet-geweven 100% koolstofvezel waterdicht gesmeed gesneden gehakte technieken geoptimaliseerde auto-onderdelen en componenten productie
Koolstofvezels zijn een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen. Het is de combinatie van hoge sterkte, hoge stijfheid, extreem laag gewicht, ongevoelig voor hoge temperaturen/brandstoffen/oliën, anticorrosief en lage dichtheid die een product creëert dat een hoger composietmateriaal is.
| Producttype: | gehakte koolstofvezel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Vezeltype: | 12k |
| Schering/inslag (10 mm): | geen |
| Dikte: | 0,2 mm |
| Breedte: | 100 cm/150 cm |
| Lengte: | 0,5 mm-15 cm |
| Levering: | 3-5 dagen na orderbevestiging |
Wij zijn een uitgebreid bedrijf, wij produceren voornamelijk koolstofvezelstoffen, koolstofvezelbuizen, koolstofvezelplaten, koolstofvezelleer, aramidevezelstoffen, basaltvezelstoffen, glasvezelstoffen, coatingstoffen, enz.
We hebben een aantal patenten op kleurrijke koolstofvezelstof, glitter koolstofvezelstof, koolstofvezelleer, koolstofvezelcomposieten. Uitgegeven door het State Intellectual Property Office van China.
Koolstofvezelstof is gemaakt van koolstofvezel door geweven unidirectioneel, platbinding of keperbinding stijl. De koolstofvezels die we gebruiken bevatten hoge sterkte-gewichts- en stijfheid-gewichtsverhoudingen, koolstofstoffen zijn thermisch en elektrisch geleidend en vertonen uitstekende vermoeiingsweerstand. Mits correct ontworpen, kunnen koolstofstofcomposieten de sterkte en stijfheid van metalen bereiken met aanzienlijke gewichtsbesparingen. Koolstofstoffen zijn compatibel met verschillende harsystemen, waaronder epoxy-, polyester- en vinyl-esterharsen.
Verpakkingsdetails:
Leveringsdetails:7 dagen na ontvangst van het bestelformulier
Onze composieten en producten worden veel toegepast in de windenergie-industrie, de scheepsbouw, de sportindustrie, de transportindustrie, de medische apparatuur- en instrumentenindustrie, de textielmachinerie-industrie, de industriële machinerie-industrie, de muziekinstrumentenindustrie, de fotoapparatuur-industrie en de bouwsector.