| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-12K |
| MOQ: | 5 χιλιόγραμμα |
| Τιμή: | CN¥186.08/kilograms 5-9 kilograms |
Μη υφαντό 100% ανθρακονήματα αδιάβροχα σφυρηλατημένα κομμένα τεχνικές βελτιστοποιημένα εξαρτήματα αυτοκινήτων και κατασκευή εξαρτημάτων
Οι ίνες άνθρακα είναι ένα βασικό συστατικό στα προηγμένα σύνθετα υλικά. Είναι ο συνδυασμός υψηλής αντοχής, υψηλής ακαμψίας, εξαιρετικά χαμηλού βάρους, ανεπηρέαστο από υψηλή θερμοκρασία/καύσιμα/λάδια, αντιδιαβρωτικό και χαμηλή πυκνότητα που δημιουργεί ένα προϊόν που είναι ένα ανώτερο σύνθετο υλικό.
| Τύπος προϊόντος: | κομμένα ανθρακονήματα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ανθρακονήματα |
| Τύπος ίνας: | 12k |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm): | κανένα |
| Πάχος: | 0.2mm |
| Πλάτος: | 100cm/150cm |
| Μήκος: | 0.5mm-15cm |
| Παράδοση: | 3~5 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
Είμαστε μια ολοκληρωμένη εταιρεία, παράγουμε κυρίως υφάσματα από ανθρακονήματα, σωλήνες από ανθρακονήματα, πλάκες από ανθρακονήματα, δέρμα από ανθρακονήματα, υφάσματα από ίνες αραμιδίου, υφάσματα από βασάλτη, υφάσματα από υαλοΐνες, υφάσματα με επίστρωση, κ.λπ.
Διαθέτουμε έναν αριθμό διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας για πολύχρωμα υφάσματα από ανθρακονήματα, υφάσματα από ανθρακονήματα με λάμψη, δέρμα από ανθρακονήματα, σύνθετα υλικά από ανθρακονήματα. Εκδοθέντα από το Κρατικό Γραφείο Πνευματικής Ιδιοκτησίας της Κίνας.
Το ύφασμα από ανθρακονήματα κατασκευάζεται από ανθρακονήματα με ύφανση μονής κατεύθυνσης, απλή ύφανση ή ύφανση διαγώνιας. Οι ίνες άνθρακα που χρησιμοποιούμε περιέχουν υψηλή αναλογία αντοχής προς βάρος και ακαμψίας προς βάρος, τα υφάσματα άνθρακα είναι θερμικά και ηλεκτρικά αγώγιμα και παρουσιάζουν εξαιρετική αντοχή στην κόπωση. Όταν μηχανικά σχεδιαστούν σωστά, τα σύνθετα υλικά από ύφασμα άνθρακα μπορούν να επιτύχουν την αντοχή και την ακαμψία των μετάλλων με σημαντική εξοικονόμηση βάρους. Τα υφάσματα άνθρακα είναι συμβατά με διάφορα συστήματα ρητινών, συμπεριλαμβανομένων των ρητινών εποξειδικής, πολυεστερικής και βινυλικής.
Λεπτομέρειες συσκευασίας:
Λεπτομέρεια παράδοσης:7 ημέρες μετά τη λήψη του φύλλου παραγγελίας
Τα σύνθετα υλικά και τα προϊόντα μας εφαρμόζονται ευρέως στην αιολική βιομηχανία, τη ναυπηγική βιομηχανία, τη βιομηχανία αθλητικών ειδών, τη βιομηχανία μεταφορών, τη βιομηχανία ιατρικών συσκευών και οργάνων, τη βιομηχανία κλωστοϋφαντουργικών μηχανημάτων, τη βιομηχανία βιομηχανικών μηχανημάτων, τη βιομηχανία μουσικών οργάνων, τη βιομηχανία φωτογραφικού εξοπλισμού και τη βιομηχανία κατασκευών.