| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-12K |
| Adedi: | 5 Kilogram |
| Fiyat: | CN¥186.08/kilograms 5-9 kilograms |
Dokuma Olmayan %100 Karbon Elyaf Su Geçirmez Dövülmüş Kesim Kıyılmış Teknikler Optimize Edilmiş Otomobil Parçaları ve Bileşen Üretimi
Karbon fiberler, gelişmiş kompozit malzemelerin temel bir bileşenidir. Yüksek mukavemet, yüksek sertlik, son derece hafiflik, yüksek sıcaklık/yakıtlar/yağlardan etkilenmeme, korozyon önleyici ve düşük yoğunluk kombinasyonu, daha üstün bir kompozit malzeme ürünü oluşturur.
| Ürün Tipi: | kıyılmış karbon fiber |
|---|---|
| Malzeme: | %100 karbon fiber |
| Elyaf Tipi: | 12k |
| Çözgü/Atkı(10mm): | yok |
| Kalınlık: | 0.2mm |
| Genişlik: | 100cm/150cm |
| Uzunluk: | 0.5mm-15cm |
| Teslimat: | sipariş onayından sonra 3~5 gün |
Biz kapsamlı bir şirketiz, ağırlıklı olarak karbon fiber kumaşlar, karbon fiber tüpler, karbon fiber plakalar, karbon fiber deri, aramid fiber kumaşlar, bazalt fiber kumaşlar, cam elyaf kumaşlar, kaplama kumaşları vb. üretiyoruz.
Renkli Karbon Fiber Kumaş, Simli Karbon Fiber Kumaş, Karbon Fiber Deri, Karbon Fiber Kompozitler üzerine bir dizi patentimiz bulunmaktadır. Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından verilmiştir.
Karbon Fiber Kumaş, karbon fiberden dokuma tek yönlü, düz dokuma veya dimi dokuma stiliyle yapılır. Kullandığımız karbon fiberler yüksek mukavemet-ağırlık ve sertlik-ağırlık oranlarına sahiptir, karbon kumaşlar termal ve elektriksel olarak iletkendir ve mükemmel yorulma direnci sergiler. Doğru mühendislikle, karbon kumaş kompozitler, önemli ağırlık tasarrufuyla metallerin mukavemetini ve sertliğini elde edebilir. Karbon kumaşlar, epoksi, polyester ve vinil ester reçineler dahil olmak üzere çeşitli reçine sistemleriyle uyumludur.
Paketleme Detayları:
Teslimat Detayı:Sipariş sayfasını aldıktan sonra 7 gün
Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisinde, gemi inşa endüstrisinde, spor endüstrisinde, ulaşım endüstrisinde, tıbbi cihaz ve alet endüstrisinde, tekstil makine endüstrisinde, endüstriyel makine endüstrisinde, müzik ekipmanları endüstrisinde, fotoğraf ekipmanları endüstrisinde ve inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.