| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 kilogram |
| Prijs: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Toeleveringsvermogen: | 500 vierkante meter per dag |
| Producttype: | 3k koolstofvezel stof |
| Materiaal: | 100% koolstofvezel |
| Stoftype: | 2*2 Plat/Twill |
| Ketting/Inslag (10 mm): | 5*5 |
| Dikte: | 0,25 mm |
| Breedte: | 100 cm/150 cm |
| Lengte: | 50 m/100 m |
| Levering: | 7~10 dagen na bevestiging van de bestelling |
| Voordeel: | Wij zijn een fabrikant, zorgen voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24 uur service |