| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 kilogram |
| Prijs: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
Lange 3-50 mm Carbon Fiber Stof Gesneden Nickel Carbon Fiber Niet-geweven Waterdicht Techniek Gebruikte sportartikelen Componenten
Carbonvezel is een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen. Het combineert hoge sterkte, hoge stijfheid, uiterst licht gewicht, weerstand tegen hoge temperaturen/brandstoffen/oliën,anti-corrosie eigenschappen, en een lage dichtheid om superieure composietmaterialen te creëren.
| Productsoort | weefsel van koolstofvezels van 3k |
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | 2*2 Gewoon/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5*5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordeel | Producent-direct, met uitstekende kwaliteit, tijdige levering en 24-uurs service |
Luchtvaart, gebouwen, sportapparatuur, mechanische apparatuur, scheepsbouw, auto's, reclameborden en diverse industriële toepassingen.
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology CO., LTD
Adres: No.35 Chuangye Road, Heqiao, Yixing City, Jiangsu Provincie, China
Yixing T-Carbon Fiber Material CO., LTD integreert onderzoek, ontwikkeling en productie van geavanceerde composieten en levert professioneel koolstof-, aramide-, glasvezelstof,Prepreg- en composietproducten.
Ons bedrijf heeft geavanceerde productie- en testapparatuur, met een jaarlijkse productiecapaciteit van 2 miljoen vierkante meter vezelstof.Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergieindustrie, scheepsbouw, sportindustrie, vervoersindustrie, medische apparatuur en instrumentenindustrie, textielindustrie, industriële machinesindustrie, muziekinstrumentenindustrie,fotoapparatuurindustrie en bouwindustrie.
We staan op kwaliteit eerst, service eerst, klant eerst, met 15 jaar productie ervaring en klanten in meer dan 50 landen.We verwelkomen hartelijk de samenwerking en leiding om samen te ontwikkelen voor onze heldere toekomst..
Rolverpakking met standaard export kartonnen dozen of op maat gemaakte opties.
7 dagen na ontvangst van het orderblad.