| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CCF |
| Adedi: | 10 kilogram |
| Fiyat: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
Uzunluk 3-50mm Dokunmamış Karbon Fiber Kumaş Kesilmiş Kırpılmış Su Geçirmez Otomobil Bileşenleri İçin Özel Olarak Tasarlanmış
| Ürün Tipi | 3k karbon fiber kumaş |
|---|---|
| Malzeme | 100% karbon fiber |
| Kumaş Tipi | 2*2 Düz/Twill |
| Çözgü/Arka (10mm) | 5*5 |
| Kalınlık | 0.25mm |
| Genişlik | 100cm/150cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantaj | Mükemmel kalite, zamanında teslimat ve 24 saat hizmet ile doğrudan üretici |
Yixing T-Carbon Fiber Material Technology CO.,LTD
Adres: No.35 Chuangye Yolu, Heqiao, Yixing Şehri, Jiangsu Eyaleti, PR Çin
Yixing T-Carbon Fiber Material CO.,LTD, gelişmiş kompozitlerin araştırma, geliştirme ve üretimini entegre eder ve profesyonel olarak karbon, aramid, cam elyafı kumaş, prepreg ve kompozit ürünler sağlar.
Şirketimiz, yıllık 2 milyon metrekare elyaf kumaş üretim kapasitesi ile gelişmiş üretim ve test ekipmanlarına sahiptir. Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi yapım endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve alet endüstrisi, tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanı endüstrisi, fotoğraf ekipmanı endüstrisi ve inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kalite önceliği, hizmet önceliği, müşteri önceliği ilkesine bağlıyız, 15 yıllık üretim deneyimi ve 50'den fazla ülkedeki müşterilerimizle. Parlak geleceğimiz için birlikte gelişmek üzere işbirliği ve rehberliği sıcak ve samimi bir şekilde karşılıyoruz.
Standart ihracat karton kutular veya özelleştirilmiş seçeneklerle rulo ambalaj. Rulolu ürünler plastik torbalara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir.
Sipariş föyünün alınmasından sonra 7 gün