| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T240, TCT-3K-T240 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥103.38-137.84/square meters |
Katı Kalıntılar Şablonu T300 3K Karbon Fiber Kumaş Dokumalı Plain Twill Kumaş Otomobil Bileşenleri, Ayakkabılar, Çantalar, Battaniye ve Endüstriyel Uygulamalar için Kullanılır
Karbon lifleri, ileri kompozit malzemelerde kilit bir bileşendir. Yüksek dayanıklılık, yüksek sertlik, son derece hafif ağırlık, yüksek sıcaklıklara/yakıtlara/yağlara direnç,korozyon karşıtı özellikleri, ve üstün bir kompozit malzeme oluşturmak için düşük yoğunluk.
| Ürün Türü | 3k karbon fiber kumaş |
|---|---|
| Malzeme | % 100 karbon lif |
| Kumaş Türü | 2*2 Twill |
| Warp/Weft (10mm) | 5*5 |
| Kalınlığı | 0.30mm |
| Genişliği | 100cm/150cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |
| Avantajlar | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saatlik hizmet |
Karbon fiber kumaşları, karbon fiber tüpleri, karbon fiber plakaları, karbon fiber deri, aramid fiber kumaşları, bazalt fiber kumaşları, cam fiber kumaşları üreten kapsamlı bir şirketiz.kaplama kumaşları, ve daha fazlası.
Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından yayınlanan Renkli Karbon Elyaf Kumaşı, Parlak Karbon Elyaf Kumaşı, Karbon Elyaf Deri ve Karbon Elyaf Kompozitleri üzerine çok sayıda patentimiz var.
Karbon Fiber Kumaş, tek yönlü, düz dokuma veya kıvrımlı dokuma stillerinde dokunan karbon lifinden yapılır.Termal ve elektrik iletkenliğiDoğru şekilde tasarlandığında, karbon kumaş kompozitleri önemli ölçüde ağırlık tasarrufu ile metallerin dayanıklılığını ve sertliğini elde edebilir.Karbon kumaşlar epoksi dahil olmak üzere çeşitli reçine sistemleriyle uyumludur, poliester ve vinil ester reçinleri.
Paketleme Ayrıntıları:
Teslimat detayları: Siparişi aldıktan sonra 7 gün
Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi inşaat endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve enstrüman endüstrisi,Tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanları endüstrisi, fotoğraf ekipmanları endüstrisi ve inşaat endüstrisi.