| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥48.25-75.81/square meters |
Kalınlığı 0,25 mm su geçirmez kabon lif 3K dokuma kumaşı otomobil bileşenleri, araba çantaları, ayakkabılar, battaniye tüyleri ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için.
Karbon lifleri, ileri kompozit malzemelerde kilit bir bileşendir. Yüksek dayanıklılık, yüksek sertlik, son derece hafif ağırlık, yüksek sıcaklıklara/yakıtlara/yağlara direnç,korozyon karşıtı özellikleri, ve üstün bir kompozit malzeme oluşturmak için düşük yoğunluk.
| Ürün Türü | 3K Karbon Fiber Kumaş |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Karbon Fiber |
| Kumaş Türü | 2×2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10mm) | 5×5 |
| Kalınlığı | 0.25mm. |
| Genişliği | 100cm/150cm |
| Uzunluk | 50m/100m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |
Renkli Karbon Fiber Kumaş, Parlak Karbon Fiber Kumaş, Karbon Fiber Deri ve Karbon Fiber Kompozitler için Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından verilen birden fazla patentimiz var.
Karbon Fiber Kumaş, tek yönlü, düz dokuma veya twill dokuma stilleri kullanılarak karbon lifinden üretilir.Karbon liflerimiz ağırlığa karşı yüksek dayanıklılık ve sertlik oranlarına sahiptir, ısı ve elektrik iletkenliği ve mükemmel yorgunluk direnci.Karbon kumaş kompozitleri, ağırlıkta önemli bir tasarruf sağlayarak metallerin gücüne ve sertliğine ulaşabilirKarbon kumaşlar, epoksi, poliester ve vinil ester reçineleri de dahil olmak üzere çeşitli reçine sistemleriyle uyumludur.
Paketleme Ayrıntıları:
Teslimat detayları:Siparişi aldıktan sonra 7 gün
Kompozitlerimiz ve ürünlerimiz rüzgar enerjisi endüstrisi, gemi inşaat endüstrisi, spor endüstrisi, ulaşım endüstrisi, tıbbi cihaz ve enstrüman endüstrisi,Tekstil makine endüstrisi, endüstriyel makine endüstrisi, müzik ekipmanları endüstrisi, fotoğraf ekipmanları endüstrisi ve inşaat endüstrisi.