| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-CKY-T200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥96.49-151.62/square meters |
| Typ produktu: | Tkanina z włókna węglowo-kevlarowego |
| Materiał: | Włókno węglowe 3K + Kevlar 1500D |
| Rodzaj tkaniny: | Diagonalny |
| Osnowa/Wątek (10mm): | 5*6 |
| Grubość: | 0,28 mm |
| Szerokość: | 100 cm / 150 cm |
| Długość: | 50 m / 100 m |
| Dostawa: | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zalety: | Zapewniamy doskonałą jakość, terminową dostawę, całodobową obsługę |