| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 κιλά |
| Τιμή: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τετραγωνικά μέτρα ανά ημέρα |
| Τύπος προϊόντος: | Υφάσματα από ίνες άνθρακα 3k |
| Υλικό: | 100% ίνες άνθρακα |
| Τύπος υφάσματος: | 2*2 Καθαρό/Twill |
| Δύναμη δίνης (warp/Weft) 10 mm: | 5*5 |
| Δάχος: | 0.25mm |
| Διάμετρο: | 100cm/150cm |
| Μέγεθος: | 50m/100m |
| Παράδοση: | 7 ~ 10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα: | Είμαστε κατασκευαστής, εξασφαλίζουμε την άριστη ποιότητα, την έγκαιρη παράδοση, 24ωρη υπηρεσία. |