| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥48.25-75.81/square meters |
Dikte 0,25 mm waterdicht weefsel van koolstofvezel 3K voor onderdelen van auto's, autozakken, schoenen, dekens en diverse industriële toepassingen.
Carbonvezel is een belangrijk ingrediënt in geavanceerde composietmaterialen. Het combineert hoge sterkte, hoge stijfheid, uiterst licht gewicht, weerstand tegen hoge temperaturen/brandstoffen/oliën,anti-corrosie eigenschappen, en een lage dichtheid om een superieur composietmateriaal te creëren.
| Productsoort | 3K koolstofvezelstof |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | 2x2 Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5x5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
We bezitten meerdere patenten voor kleurrijke koolstofvezelstof, glitter koolstofvezelstof, koolstofvezelleer en koolstofvezelcomposites, uitgegeven door het staatsbureau voor intellectuele eigendom van China.
Carbon Fiber Fabric wordt vervaardigd van koolstofvezel met behulp van geweven unidirectional, plain weaving, of twill weaving stijlen.Onze koolstofvezels hebben een hoge sterkte-gewicht- en stijfheid-gewichtverhoudingAls het goed is ontworpen, is het een zeer goed product.koolstofstofstofcomposites kunnen de sterkte en stijfheid van metalen bereiken en tegelijkertijd aanzienlijke gewichtsbesparingen opleverenCarbonstof is compatibel met verschillende harsensystemen, waaronder epoxy-, polyester- en vinylesterharsen.
Verpakking:
Detail van levering:7 dagen na ontvangst van de bestelling
Onze composieten en producten worden op grote schaal toegepast in de windenergie-industrie, de scheepsbouwindustrie, de sportindustrie, de vervoersindustrie, de medische apparatuur- en instrumentindustrie,textielindustrie, industriële machine-industrie, industrie van muziekuitrusting, industrie van fotografische apparatuur en bouwindustrie.