| Ονομασία μάρκας: | tengtan, T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-CA-HW200 |
| MOQ: | 10 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥78.16/square meters 10-99 square meters |
| Τύπος προϊόντος | Υβριδικό ύφασμα από υβριδικές ίνες άνθρακα |
|---|---|
| Υλικό | 3K Carbon Tow + 1500D |
| Τύπος υφάσματος | Καθαρό/Twill |
| Δύναμη στρέβλωσης / στρέβλωσης (10 mm) | 5.5*5.5 |
| Δάχος | 0.28mm |
| Διάμετρο | 100cm / 150cm |
| Διάρκεια | 50 μέτρα / 100 μέτρα |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονέκτημα | Διασφάλιση εξαιρετικής ποιότητας, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |