| Merknaam: | tengtan, T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-CA-HW200 |
| MOQ: | 10 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥78.16/square meters 10-99 square meters |
| Productsoort | Stoffen van koolstofvezels |
|---|---|
| Materiaal | 3K Carbon Tow + 1500D |
| Tipe stof | Plain/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5.5 maal 5.5 |
| Dikte | 0.28mm |
| Breedte | 100 cm / 150 cm |
| Lange | 50m / 100m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordeel | Zorg voor uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |