| Marka Adı: | tengtan, T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CA-HW200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥78.16/square meters 10-99 square meters |
| Ürün Tipi | Karbon Hibrit Elyaf Kumaş |
|---|---|
| Malzeme | 3K Karbon İplik + 1500D |
| Kumaş Tipi | Düz/Twill |
| Çözgü/Atkı (10mm) | 5.5*5.5 |
| Kalınlık | 0.28mm |
| Genişlik | 100cm / 150cm |
| Uzunluk | 50m / 100m |
| Teslimat | Sipariş onayından sonra 7-10 gün |
| Avantaj | Mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmeti sağlayın |