| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 50 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥103.38-124.06/square meters |
| Productsoort | weefsel van koolstofvezels van 3k |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Tipe stof | 2*2 Gewoon/Twill |
| Warp/Weft (10 mm) | 5*5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100 cm/150 cm |
| Lange | 50 m/100 m |
| Aflevering | 7-10 dagen na orderbevestiging |