| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-CCF |
| Adedi: | 10 kilogram |
| Fiyat: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Ürün Tipi: | 3k karbon fiber kumaş |
|---|---|
| Malzeme: | 100% karbon fiber |
| Kumaş Tipi: | 2*2 Düz/Twill |
| Çözgü/Argaç (10mm): | 5*5 |
| Kalınlık: | 0.25mm |
| Genişlik: | 100cm/150cm |
| Uzunluk: | 50m/100m |
| Teslimat: | Sipariş onayından sonra 7~10 gün |
| Avantaj: | Biz bir üreticiyiz, mükemmel kalite, zamanında teslimat ve 24 saat hizmet sağlıyoruz |