| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-CCF |
| MOQ: | 10 kilogramów |
| Cena £: | CN¥173.68/kilograms 10-99 kilograms |
| Rodzaj produktu: | Tkanina z włókna węglowego 3k |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókna węglowego |
| Rodzaj tkaniny: | 2*2 Zwykły/twillowy |
| Osnowa/wątek (10mm): | 5*5 |
| Grubość: | 0,25 mm |
| Szerokość: | 100cm/150cm |
| Długość: | 50m/100m |
| Dostawa: | 7 ~ 10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Korzyść: | Jesteśmy producentem zapewniającym doskonałą jakość, terminowość dostaw i serwis 24h |