| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥124.06-172.30/square meters |
| Ürün Tipi: | 12k karbon fiber kumaş |
| Malzeme: | 100% karbon fiber |
| Kumaş Tipi: | Düz/Kelebek |
| Boyut: | 0.8cm*0.8cm |
| Kalınlık: | 0.25mm |
| Genişlik: | 100cm/150cm |
| Uzunluk: | 50m/100m |
| Teslimat: | Sipariş onaylandıktan sonra 7~10 gün |
| Avantaj: | Biz bir üreticiyiz, mükemmel kalite, zamanında teslimat, 24 saat hizmet sağlıyoruz |