| نام تجاری: | T-carbon |
| شماره مدل: | TCT-3K-T200، TCT-3K-T200 |
| مقدار تولیدی: | 10 متر مربع |
| قیمت: | CN¥124.06-172.30/square meters |
| نوع محصول: | پارچه فیبر کربن 12k |
| جنس: | 100% فیبر کربن |
| نوع پارچه: | ساده/جناغی |
| اندازه: | 0.8cm*0.8cm |
| ضخامت: | 0.25mm |
| عرض: | 100cm/150cm |
| طول: | 50m/100m |
| تحویل: | 7 تا 10 روز پس از تأیید سفارش |
| مزیت: | ما تولید کننده هستیم، کیفیت عالی، تحویل به موقع، خدمات 24 ساعته را تضمین می کنیم |