| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T200, TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥124.06-172.30/square meters |
| Typ produktu: | Tkanina z włókna węglowego 12k |
| Materiał: | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny: | Prosty/Skośny |
| Rozmiar: | 0.8cm*0.8cm |
| Grubość: | 0.25mm |
| Szerokość: | 100cm/150cm |
| Długość: | 50m/100m |
| Dostawa: | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zaleta: | Jesteśmy producentem, zapewniamy doskonałą jakość, terminową dostawę, całodobową obsługę |