| Ονομασία μάρκας: | T-carbon |
| Αριθμός μοντέλου: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 50 τετραγωνικά μέτρα |
| Τιμή: | CN¥117.85/square meters 50-99 square meters |
| Τύπος Προϊόντος | Ύφασμα ανθρακονημάτων 3K |
|---|---|
| Υλικό | 100% ανθρακονήματα |
| Τύπος Υφάσματος | 2×2 Απλή/Δίχρωμη |
| Στήμονες/Υφάδια (10mm) | 5×5 |
| Πάχος | 0.25mm |
| Πλάτος | 100cm/150cm |
| Μήκος | 50m/100m |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Πλεονεκτήματα | Εξαιρετική ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, 24ωρη εξυπηρέτηση |