| Merknaam: | T-carbon |
| Modelnummer: | TCT-3K-T200 |
| MOQ: | 50 vierkante meter |
| Prijs: | CN¥117.85/square meters 50-99 square meters |
| Product Type | 3K koolstofvezel stof |
|---|---|
| Materiaal | 100% koolstofvezel |
| Stof Type | 2×2 Plain/Twill |
| Ketting/Inslag (10mm) | 5×5 |
| Dikte | 0.25mm |
| Breedte | 100cm/150cm |
| Lengte | 50m/100m |
| Levering | 7-10 dagen na orderbevestiging |
| Voordelen | Uitstekende kwaliteit, tijdige levering, 24-uurs service |