| Marka Adı: | T-carbon |
| Model Numarası: | TCT-3K-T240 |
| Adedi: | 10 metrekare |
| Fiyat: | CN¥120.61-137.84/square meters |
| Ürün Türü | 3K Karbon Fiber Kumaş |
|---|---|
| Malzeme | % 100 Karbon Fiber |
| Kumaş Türü | 2x2 Twill |
| Warp/Weft (10mm) | 6×6 |
| Kalınlığı | 0.30mm |
| Genişliği | 100cm / 150cm |
| Uzunluk | 50 m / 100 m |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 7-10 gün |