| Nazwa marki: | T-carbon |
| Numer modelu: | TCT-3K-T240 |
| MOQ: | 10 metrów kwadratowych |
| Cena £: | CN¥120.61-137.84/square meters |
| Typ produktu | Tkanina z włókna węglowego 3K |
|---|---|
| Materiał | 100% włókno węglowe |
| Typ tkaniny | Splot skośny 2×2 |
| Osnowa/Wątek (10mm) | 6×6 |
| Grubość | 0.30mm |
| Szerokość | 100cm / 150cm |
| Długość | 50m / 100m |
| Dostawa | 7-10 dni po potwierdzeniu zamówienia |